EVDE FİT KAL TÜRKİYE

Herbalife Kullanımı RSSHangi Herbalife Seti Bana Uygun

Herbalife kullananlar ya da kullanmayı düşünenler açsından hangi Herbalife seti daha uygun diye araştırmalar yapılıyor. Herbalife Set ve Paketleri yazımızda bu konuya değinmeye çalışmıştık ama biraz daha detaylandırma ihtiyacı duyduk.

Okumaya devam etHerbalife ile Kilo Verenler Tekrar Kilo Alır mı

Herbailfe ile kilo verenler tekrar kilo alıyor (!), Herbalife ile kilo verenler bağımlı oluyor (!)… Herbalife Nutrition 40 yıla yakın bir süredir faaliyet gösteren ve bugün itibariyle 94 farklı ülkede insanların hayatına dokunabilen bir marka olmasına rağmen halen karalanmaya ve kötülenmeye devam ediyor.

Okumaya devam etHerbalife Üye Paketi

Herbalife üye paketi alabilmek için Herbalife Distribitörü olarak üye olmanız gerekiyor. Herbalife ürünlerinin satışını gerçekleştirebilmek için de bu üyelik sistemini seçmeniz tabi ki birinci kural. Çünkü Herbalife ürünleri yalnızca Herbalife Bağımsız Distribütörleri tarafından satılabiliyor.

Okumaya devam etHerbalife Satış Temsilcisi Nasıl Olunur

Herbalife satış temsilcisi ile kastettiğimiz aslında Herbalife Distribütörü olmaktır. Herbalife iş modeli içerisinde üye olarak görev yapan kişilerin ünvanı satış temlsicisi ya da danışmanı değil distribütör olarak geçmektedir.

Okumaya devam etHerbalife Hepsiburada, N11 gibi Sitelerde Satılabilir mi?

Şu an için baktığınızda Herbalife Hepsiburada, N11 gibi “pazaryeri” adı verilen sitelerde satışa sunulmuş durumda. Peki Herbalife ürünleri fiyat uygun olsa da bu sitelerde satılabiliyor mu? Bu tür sitelerden satın alan kişiler bir sorun çıktığında haklarını arayabilirler mi?

Okumaya devam et