ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

İSTİYORSAN YAPARSIN!


hörbilayf aylık set ücretsiz danışmanlık

Bilgi alabilmek için lütfen sayfanın altındaki formu doldurun

En başta belirtmeliyiz ki kilo kontrol programları çok farklı etkenlerden oluşan bir süreçtir. Bu süreç içerisinde en büyük sorumluğu taşıyan, sürecin başarı ya da başarısızlığını etkileyecek olan en büyük etken ise SİZSİNİZ!.

Siz eğer istekli, azimli ve kararlı değilseniz ne Herbalife ürünleri ne de bir başka ürün bu sürecin başarı ile sonuçlanmasında yardımcı olamaz. Eğer siz kararlı iseniz sürecin başarıya ulaşmasında size yardımcı olacak etkenlerin varlığından söz edebiliriz. 

Bu yardımcı etkenlerin başında ise yöntem gelir. Biliyorsunuz ki çok farklı teoriler üzerinden ilerleyen farklı yöntemler bulunur. Bu yöntemler arasında insan vücudunun doğasını dikkate alarak bu doğaya uygun adımlar ile ilerleyenler başarıya ulaşmanızda size yardımcı olabilmektedir. 

Kilo kontrol süreçlerinde insan doğasının en önemli özelliği de kalori dengesidir. Kalori dengesi sağlanmadıkça sağlıklı yollar ile başarıya ulaşmak imkansızdır. 

Herbalife ürünleri de insan doğası, özellikle de kişinin yaşam tarzı ve alışkanlıkları dikkate alınarak kullanıldığında 40 yılan aşkın süredir 90'ı aşkın ülkede bu alanda en başarılı sonuçlar ile anılmaktadır. 

Herbalife söz konusu olduğunda ise 3 önemli faktör devreye girer. Birincisi ve yukarıda söylediğimiz gibi en önemlisi tabi ki sizsiniz. İkincisi ise ürünler değil danışmanlık ve takip uygulamasıdır. Üçüncü önemli faktör olan ürünlerin kullanımında danışmanlık bu kadar önemli olmasa Herbalife ürünleri market ya da mağazalarda satılabilirdi. 

Danışmanınız sizin yaşam tarzınıza, alışkanlıklarınıza ve yaşınıza uygun olarak size özel olarak ürünleri ve kullanım miktarlarını belirleyecektir. Takip süreci içerisinde ise ürünlerden elde edilen fayda değerlendirilecek ve gerekirse çeşitli değişiklikler yapılabilecektir.  

Siz azimli, kararlı ve istekli iseniz "Bilimde Mükemmellik" prensibini benimsemiş Herbalife Nutrition ürünleri doğru kullanıldığında size yardımcı olacak ve istediğiniz hedefe ulaşmanızda sizi destekleyebilecektir. 

Bu konuda şunu da kesinlikle belirtmeliyiz ki hiçbir Herbalife Nutrition ürünü bir ilaç değildir ve kesinlikle bir hastalık tedavisinde kullanılamazlar. Lütfen bu konuda öneri beklemeyiniz. 

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Siz bu sürece hazırsanız ve artık yeter diyorsanız biz sizinle bu süreci planlamak ve takip etmekten mutluluk duyarız. Siz aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım, Herbalife Nutrition ve ürünleri hakkında size bilgi verip sizin için uygun olabilecek ürünleri tavsiye edelim. 

Dilerseniz de hedefinize ulaşmak için başlayacağınız bu süreci beraber planlayıp, takip edelim. 

 

 Ücretsiz Danışmanlık Formu